Yeni Sezon Stillerinde 40%'a Varan İndirim Kazanın
Erkek Kadın * Yalnızca sınırlı bir süre için.

Put your contact information here. You can edit this in the admin site.

Adres

Orta Mah. Marifet Sokak No:6
Burak Bora Plaza Ofis:12
Kartal/İstanbul

Phone

0850 309 66 80

Working Days/Hours

Pzt - Pzr / 9:00 - 20:00

Contact Us

*
*
*
*

Sık Sorulan Sorular

Biriktirdiğiniz coinleriniz ile istediğiniz ürünleri sepete ekleyerek alışverişinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Coinlerinizi takip etmek için Hesabım>Coin Yönetimi menü yolunu izleyerek ulaşabilirsiniz.

Coinleriniz ilgili firma kontrolünde hesabınıza aktarılır. Bilgi için bağlı olduğunuz firma ile irtibat kurmanızı rica ederiz.

Ödeme işlemlerini hesabımdaki tanımlı coin bakiyesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Coin bakiyeniz ile almış olduğunuz ürünlerin iadesi bulunmamaktadır. Ancak kusurlu ürün olması durumunda değişim konusunda talep iletebilirsiniz.

Hesabım > Adresler sayfasında yer alan 'YENİ EKLE' butona tıklayararak teslimat adresi tanımlayabilirsiniz. Veya var olan adresin üzerinde yer alan kalem ikonuna tıklayarak düzenleme yapabilirsiniz.

Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Kargoya verildikten sonra siparişinizin kargo aşamalarını 'Hesabım' bölümünde 'Siparişler' sekmesinden takip edebilirsiniz.

Şifrenizi unuttuysanız eğer, şifre sıfırlama işlemi yaparak hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Bunun için takip edeceğiniz adımlar; 'Hesabım' sayfasından 'Şifremi unuttum' yazısına tıklayın. Üyeliğinize ait e-posta adresinizi girerek 'Gönder' dediğinizde ilgili e-posta adresinize bir link gelecek. Gelen linke tıklayarak yeni şifre oluşturma işleminizi yapabilirsiniz. Eğer link size ulaşmadı ise spam klasörünüzü kontrol edin. Ayrıca dilediğiniz zaman 'Hesabım>Şifre Değiştir' kısmından şifre değişiklik işleminizi yapabilirsiniz.

Soluto Store üyelik işlemleriniz; bağlı olduğunuz firma onayında gerçekleştirilerek sizelere iletilecektir.

Sign up for Newsletter

Subscribe to the Soluto newsletter list to receive updates about our new arrivals, special offers and promotions.