Yeni Sezon Stillerinde 40%'a Varan İndirim Kazanın
Erkek Kadın * Yalnızca sınırlı bir süre için.

Ücretsiz iade. 150 ₺ üzeri ücretsiz kargo

En İyi Yeni Koleksiyon

En İyi Yeni Koleksiyon

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras non placerat mi. Etiam non tellus sem. Aenean pretium convallis lorem, sit amet dapibus ante mollis a. Integer bibendum interdum sem, eget volutpat purus pulvinar in. Sed tristique augue vitae sagittis porta. Phasellus ullamcorper, dolor suscipit mattis viverra, sapien elit condimentum odio, ut imperdiet nisi risus sit amet ante. Sed sem lorem, laoreet et facilisis quis, tincidunt non lorem. Etiam tempus, dolor in sollicitudin faucibus, sem massa accumsan erat.
Yorumlar(0) Ayrıntılar
Çevrimiçi mağazanızın neden bir dilek listesine ihtiyacı var?

Çevrimiçi mağazanızın neden bir dilek listesine ihtiyacı var?

“Dilek listesi” denilince aklınıza ne geliyor? Bu özelliğin uygulanması tam olarak kulağa nasıl geliyor: almak istediğiniz şeylerin bir listesi. Bir çevrimiçi mağaza sahibi olarak, müşterilerinizin ürünleri daha sonra inceleyebilmeleri veya satın alabilmeleri için bir dilek listesine kaydedebilmelerini ister miydiniz? Müşterilerinizin hediye vermek için dilek listelerini arkadaşları ve aileleriyle paylaşabilmelerini ister misiniz?
Yorumlar(2) Ayrıntılar
How a blog can help your growing e-Commerce business

How a blog can help your growing e-Commerce business

Çevrimiçi bir işe başladığınızda asıl amacınız ürünleri satmak değil mi? Bir işletme sahibi olarak mağazanızı daha fazla kitleye sergilemek istiyorsunuz. Peki, sosyal medyaya girmeye karar verdiniz, neden? Madem herkes yapıyor, sen neden olmasın? Markanızı pazarlamanın en iyi yolunun bu olduğu yönündeki abartılı reklamın herkes tarafından bilinmesi caziptir. Çevrimiçi mağazanız için bir bloga sahip olmanın çok yardımcı olabileceğini biliyor musunuz? Birçok işletme, kaliteli içerik yayınlamak için zamanları olmadığı için bir blog sahibi olmanın önemini anlamıyor.
Yorumlar(1) Ayrıntılar

Bültene Kayıt Ol

Yeni gelenler, özel teklifler ve promosyonlarımız hakkında güncellemeler almak için Soluto bülten listesine abone olun.